Bize Ulaşın
+90 312 326 0202

Kurumsal


BAĞBAŞI EMLAK GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI

1981 Yılında kurulan ve inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan BAĞBAŞI İNŞAAT LTD. ŞTİ. kurumsal kimliği, doğru-dürüst-güvenilir çalışma anlayışı ile kurulduğu günden bu yana müşterilerine her zaman en iyiyi en ucuza alma ilkesini kendine prensip edinmiştir .

Gayrimenkul sektörünün ihtiyaç duyduğu profesyonel danışmanlık hizmetlerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak amacıyla BAĞBAŞI EMLAK olarak çalışmalarımıza başladık.

Kuruluşumuzdan itibaren ''KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ'' ilkesinden ödün vermeden,kendi alanında uzmanlaşmış profesyonellerden oluşan ve gelişen iş hacmimiz oranında hızla büyüyen ekibimizle her türlü gayrimenkul ihtiyacınızı karşılamak üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Geniş ürün yelpazemizle konut,ofis,arsa ve diğer yatırım araçlarına ait taleplerinize cevap vermenin yanı sıra gayrimenkul alım sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz mali ve hukuksal danışmanlık hizmetleride sağlamaktayız

Sahip olduğunuz mülklerinizi ''DOĞRU ZAMAN,DOĞRU FİYAT ve DOĞRU PAZARLAMA'' tekniklerini kullanarak maksimum gelir elde edebileceğiniz şekilde potansiyel alıcılarla buluşturmakta, satış öncesi ve sonrasında verdiğimiz hizmetler aracılığı ile de hızlı ve sorunsuz bir satış sürecini gerçekleştirmekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerin karşılığında gerek basından,gerekse siz değerli müşterilerimizden gelen takdirlerin onurunu yaşayarak, sizlerden aldığımız güçle hep daha iyiye ulaşmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz

MİSYONUMUZ ; Kusursuz ve profesyonel bir yaklaşımla sizlerin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaktır.

VİZYONUMUZ
En yüksek değerde, En iyi şartlarda, En kısa sürede, Gayrimenkullerinizi değerinde nakite çevirmektir.

ŞİRKETİMİZ ; Bireysel gayrimenkul danışmanlığı kapsamında KONUT, TİCARİ, YAPI, ARSA, vb. konularda şahıslara verilen hizmetlerle beraber Şirketlere'de kurumsal hizmet verilmektedir.

NEDEN BAĞBAŞI EMLAK'I TERCİH ETMELİYİM?

-Güven...
-Tecrübe...
-Kurumsal yaklaşım...
-Sertifikalı emlak danışmanları..
-Teknoloji kullanımı...
-Doğru ekspertiz...
-Hızlı sonuç...
-Hukuksal danışmanlık...
-Anahtar teslim inşaat ve mimarlık hizmetleri...
-Müşterilerimiz Bizi Anlatıyor...

Duyurular

  • Emlakçılık Nedir?
    KİMLER EMLAKÇILIK YAPABİLİR?
  • BAĞBAŞI EMLAK OLARAK SİZLER İÇİN NELER YAPIYORUZ ?
    Her türlü emlakın alım-satım ve kiralama işlemlerine aracılık ederek; EMLAK PAZARLA
  • Web Sitemiz Yeni Yüzüyle Artık Yayında
    Yenilen arayuzüyle yenilenen web sayfamız artık yayında